• Producent: Metal-gum
  • Kategoria: Pozostałe

Daszek Szklany nad Drzwi wejściowe

o wymiarach 150 x 120 cm do

samodzielnego konstrukcji.

D = 150 cm

G = 120 cm

W = 79 - 87 cm

wytrzymałość.
Zadaszenie to ma szkło hartowane o grubości 13 mm na dodatek wzmocnione folią. Jest to jeden z najszczególniejszych i najsolidniejszych daszków dostępnych na rynku, co w połączeniu z istotnie estetycznym, wytwornym i postępowym wyglądem nawet najistotniej wymagających konsumentów.

Osłona Twoich Drzwi i Okien.
Zadaszenia bronią drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym, takimi jak wiatr, deszcz czy choćby grad. Większość producentów i dystrybutorów drzwi wymaga zamontowania daszka, aby udzielić gwarancji.

Przykładowe realizacje.


budowa.
Zadaszenie składa się z zestawu wsporników ze stali nierdzewnej o szczególnie wysokiej, jakości i wytrzymałości w odcieniu satynowym, szyby ze szkła hartowanego na dodatek usztywnionego, kotew do montażu daszka do ściany. W sytuacji montowania daszku na siane ocieplona styropianem istnieje możliwość zakupu kotew o obszerniejszej długości.

Montaż.
Dzięki skrupulatnej instrukcji i swoistej prostocie budowy daszek ten nie wymaga wynajmu fachowego personelu w celu montażu. Jedyne, o czym należy pamiętać to zalecenia, które zawarte są w instrukcji, a daszek będzie zamontowany w ciągu godziny-dwóch. (do montażu tego typu zadaszenia wymagane są dwie osoby ze względu na wagę samego zadaszenia)

Konserwacja i Czyszczenie.
Daszki można czyścic woda pod ciśnieniem, jeżeli zaszłaby taka potrzeba, jednak w większości przypadków (w zależności o miejsca zamontowania) daszek czyścic będzie się sam podczas opadów deszczu. Daszek nie wymaga żadnej konserwacji, ani dbałości oprócz ewentualnego usunięcia nadmiernej ilości śniegu podczas srogiej zimy.

Inne typy daszków szklanych przystępnych.

Gwarancja.
Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 24-miesiace. Maja Państwo w dodatku pełne prawo do zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 10-dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Certyfikacja.
Wszystkie nasze daszki, jako materiały budowlane posiadają dokumenty CE.

Akcesoria do Zadaszenia.

W pakiecie zapewniamy cały pakiet akcesoriów do montażu zadaszenia, tak abyś nie musiał na dodatek odwiedzać sklepu, czy innych aukcji.

Kontakt:

tel.: 884-373-741

e-mail: metalgum.bedzin@gmail.com

skype: jangun9500

Galeria.


Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Pozostałe