• Producent: Metal-gum
  • Kategoria: Pozostałe

Daszek Szklany nad Drzwi wejściowe

o wymiarach 150 x 120 cm do

samodzielnego montażu.

D = 150 cm

G = 120 cm

W = 79 - 87 cm

trwałość.
Zadaszenie to posiada szkło hartowane o grubości 13 mm w dodatku wzmocnione folią. Jest to jeden z najistotniejszych i najsolidniejszych daszków przystępnych na rynku, co w połączeniu z bardzo estetycznym, szykownym i nowoczesnym wyglądem nawet najbardziej wymagających kupujących.

Osłona Twoich Drzwi i Okien.
Zadaszenia chronią drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym, takimi jak wiatr, deszcz czy choćby grad. Większość producentów i dystrybutorów drzwi wymaga zamontowania daszka, aby udzielić gwarancji.

Przykładowe realizacje.


konstrukcja.
Zadaszenie składa się z zestawu wsporników ze stali nierdzewnej o nad wyraz wysokiej, jakości i wytrzymałości w odcieniu satynowym, szyby ze szkła hartowanego dodatkowo wzmocnionego, kotew do montażu daszka do ściany. W sytuacji montowania daszku na siane ocieplona styropianem istnieje możliwość zakupu kotew o obszerniejszej długości.

Montaż.
Dzięki skrupulatnej instrukcji i swoistej prostocie budowy daszek ten nie wymaga wynajmu fachowego personelu w celu konstrukcji. Jedyne, o czym należy pamiętać to zalecenia, które zawarte są w instrukcji, a daszek będzie zamontowany w ciągu godziny-dwóch. (do montażu tego typu zadaszenia wymagane są dwie osoby ze względu na wagę samego zadaszenia)

Konserwacja i Czyszczenie.
Daszki można czyścic woda pod ciśnieniem, jeżeli zaszłaby taka potrzeba, chociaż w większości przypadków (w zależności o miejsca zamontowania) daszek czyścic będzie się sam w trakcie opadów deszczu. Daszek nie wymaga żadnej konserwacji, ani dbałości oprócz ewentualnego usunięcia nadmiernej ilości śniegu w trakcie srogiej zimy.

Inne typy daszków szklanych dostępnych.

Gwarancja.
Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 24-miesiace. Maja Państwo ponadto pełne prawo do zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 10-dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Certyfikacja.
Wszystkie nasze daszki, jako materiały budowlane mają certyfikaty CE.

Akcesoria do Zadaszenia.

W zestawie zapewniamy cały zestaw akcesoriów do konstrukcji zadaszenia, tak abyś nie musiał dodatkowo odwiedzać sklepu, czy innych aukcji.

Kontakt:

tel.: 884-373-741

e-mail: metalgum.bedzin@gmail.com

skype: jangun9500

Galeria.


Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Pozostałe