Hp Laptop probook 250 g4 i3-5005u 4gb 500gb - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: HP
  • Kategoria: Pozostałe
laptop HP PROBOOK 250 G4 i3-5005U/4GB/500GB laptop HP Probook 250 G4
notebook DLA BIZNESU

niezawodny i wygodny w użytkowaniu laptop HP 250 G4 gwarantuje wysoką sprawność pracy w biurze, jak i w powszednim stosowaniu. Sprawdzona technika HP opakowana w progresywnym stylu, spełni wszystkie Twoje kryteria!

  • - procesor INTEL I3-5005U (2,0 GHZ)
  • - 4 GB pamięci RAM
  • - dysk 500GB HDD
  • - matowa matryca LED 15,6"
  • - system operacyjny Windows 10 Home
przesyłka kurierem gratis! cena: 1 599zł
Poczuj moc progresywny laptop

Zapewnij sobie wysoką wydajność pracy w biurze, w domu, czy w podróży z komputerem HP 250 G4. Zachwycą Cię nie tylko jego osiągi, ale także wytrzymałość wykonania i wytworne wykończenie. HP 250 G4 charakteryzuję wysokie osiągi przy dostępnej cenie. Pracuj skuteczniej - i wyglądaj znakomicie wykonując pracę - z komputerem HP sprawdzającym w wielu sytuacjach.

Dlaczego warto kupować u nas?
Wysoka wydajność i konkretna bateria
PROCESOR INTEL I3-5005U

Procesory Intel® I3-5005U niezwykle korzystną efektywność. Notebook radzi sobie szczególnie korzystnie z wielozadaniowością i multimediami. Intel i3 zagwarantuje korzystną obsługę zróżnicowanych zadań związanych z odtwarzaniem i przetwarzaniem przeróżnego typu materiałów. Procesor i3 to technologia gwarantująca szybkie i korzystne działanie komputera, godne marki Intel.

niezwykle DOBRA efektywnOŚĆ Z REALTEK HD GRAPHICS 5500

Karta graficzna REALTEK HD GRAPHICS 5500 zagwarantuje płynną, realistyczną, całkowitą detali grafikę w jakości HD. Ciesz się laptopem o większej produktywności, gwarantujący szybką obsługę multimediów. Dysponuj dużą wydajnością, udoskonalaj i twórz grafiki i video w jakości HD. Poznaj nowoczesne rozwiązania i ciesz się miłą i łatwą pracą na swoim notebookie.

DYSK HDD 500GB

Dysk twardy o pojemności 500GB pozwoli na przechowywanie obfitej ilości fotografii, muzyki czy filmów.

Podążaj za nową technologią!

progresywna technika układów pamięci RAM o wielkości obliczeniowej 4GB proponujące wysoką produktywność, a także obszerniejszy komfort pracy z otwartymi kilkoma aplikacjami jednocześnie. Sprawdzi się przy wielozadaniowej pracy.

Stan i gwarancja
Stan artykułu - outlet

Zamieszczone fotografie przedstawiają rzeczywisty stan oferowanego towaru. Pamiętaj jednak, że fotografia może wyolbrzymiać, bądź delikatnie odbiegać od stanu rzeczywistego.

Sprzęt oferowany na tej aukcji to urządzenie z kategorii outlet, posiada opakowanie zastępcze, nie zawiera instrukcji użytkowania.

GWARANCJA producenta MALANET - 12 MIESIĘCY

Gwarancja 12-miesięczna producenta Malanet pozwoli Ci spokojnie korzystać ze sprzętu. Szczegółowe warunki gwarancji przedstawione są w Regulaminie sklepu Malanet (strona 'O mnie').

O firmie Malanet kim jesteśmy?

Malanet sp. Z o.o. Jest postępową, prężnie działającą firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu elektronicznego lubianych producentów z branży IT i elektroniku użytkowej, konsumenckiej.

W naszej ofercie znajdują się zarówno sprzęty elektroniczne świeże, jak i używane i towary z działu outlet i renew. Produkty oferowane przez naszą producenta to na ogół elektronika użytkowa. Nasze magazyny zasilane są sprzętami poleasingowymi, pochodzącymi z nadwyżek magazynowych i produkcyjnych, zwrotów konsumenckich czy anulowanych zamówień z reguły z zachodniej Europy.

atrybuty technologiczne

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Pozostałe